בוגרים מספרים

אסף כהן

מעצב מרקטינג - WIX.

אסף כהן, בוגר מחזור נ"ה

"כמעצב ג׳וניור, הלימודים בעיצוב למדיה במכללה הטכנולוגית רופין סיפקו לי ביטחון בתחילת הדרך. תהליכי הלמידה והנושאים המגוונים המוצעים בתוכנית העשירו את הידע שלי רבות, והשפיעו על המשך דרכי המקצועית. כל מי שרוצה להיכנס לעולם של עיצוב גרפי, ימצא את עצמו במגמת עיצוב למדיה במכללה הטכנולוגית רופין. יש פה מגוון רחב של נושאים מעניינים שנוגעים בכל כך הרבה נושאים. תשקיעו, תתנו את הנשמה, זה רק יעזור לכם להתקדם!"

אושר לופו

עוסק בעיצוב, צילום ועריכה עבור עסקים, במטרה לייצר מדיה שתוביל לצמיחתם.​

אושר לופו, בוגר מחזור נ"ה

"תקופת הלימודים ברופין הקנתה לי ידע על אופן ההתנהלות בתחום השיווק והעשירה את ההיכרות שלי עם תוכנות העריכה השונות. הלימודים ברופין הוכיחו לי את הנחיצות של המסלול ונהנתי משילוב של סביבת לימוד חמה וכיפית יחד עם רמת מקצועיות גבוהה. מעטפת איכותית שבנויה מסגל מרצים אכפתי, אדיב ומקצועי וסטודנטים עם זיקה לעיצוב. בקיצור, מסלול לימודים שמצייד בכלים להצלחה בתחום."

שני קאשי

כיום ארט דירקטור במשרד הפרסום ראובני פרידן.​

שני קאשי, בוגרת מחזור נ"ב

"בתור אחת שלא הגיעה מהתחום ולא היה לה את הידע הבסיסי בעולמות העיצוב, הייתי צריכה ללמוד מאפס, התלבטתי באיזה מכללה ללמוד, עד שהגעתי ליום פתוח ברופין וישר התאהבתי. כל סטודנט קיבל יחס אישי ותמיכה לכל אורך הדרך. עד היום לכל עצה או בעיה אני יודעת שיש לי תמיד בית חם. כיום אני ארט דרקטור בראובני פרידן, משרד פרסום בין הגדולים בארץ. אין הרגשה יותר טובה מלהגשים את עצמי."

אפי ברנר

מעצבת בסטודיו בחברת קורקט שבשרון.

אפי ברנר, בוגרת מחזור נ"ג

"הלימודים ברופין מקצועיים מאוד ושמים דגש על הכלים הכי חדשים בתחום. בנוסף על המקצועיות, צוות המורים נותן תמיכה מלאה לכל תלמיד ודוחף אותו להתקדם ולבצע את העיצוב ברמה גבוהה ובכלים הכי טובים שקיימים. מעולם לא חשבתי שלימודי העיצוב יכולים להכיל בתוכם כל כך הרבה תחומים ובלימודים קיבלתי תמונה כוללת של תהליכי אפיון, טעימות מחשיבה שיווקית וכיצד אורזים הכל בשפה גרפית חדשנית ומציגים אותו בעולם המדיה אשר תואם למוצר או למותג אותו אתה מעצב. "

הדר דבח

מעצבת גרפית במשרד פרסום אינסייט בחדרה.

הדר דבח, בוגרת מחזור נ"ג

"הלימודים ברופין היו עבורי חוויה. למדתי המון, קיבלתי כיוון וידע מקצועי. הלימודים עזרו לי לפתח חשיבה עיצובית ולהבין את הדרך מרעיון לעיצוב כולל. צוות המרצים ליווה ותמך לאורך הדרך, היה קשוב ועזר להעביר את השנתיים בכייף. בהחלט ממליצה!"

נוגה שביט

מעצבת גרפית בסטודיו סיפולוקס למיתוג עסקים.

נוגה שביט, בוגרת מחזור נ"ג

"לימודיי ברופין היוו עבורי חוויה מדהימה, בה למדתי ופיתחתי את מיומנותיי וכישורי בתחום העיצוב הגרפי. כל זאת בזכות צוות המרצים שליוו ותמכו בי ובשאר הסטודנטים לכל אורך הלימודים. נותנים מענה לכל שאלה ותהייה שעלתה. רופין הייתה עבורי חממה שעטפה ותמכה ואמשיך להמליץ על המכללה והמגמה בחום רב!"

אופק משה חג'ג'

בעל עסק עצמאי לעיצוב גרפי ובניית אתרים.

אופק משה חג'ג', בוגר מחזור נ"ג

"לימודיי ברופין היוו עבורי תחנה משמעותית בחיי הבוגרים. במשך 2 שנות הלימודים הרגשתי איך בכל יום התעצמתי, התמקצעתי וקיבלתי ידע רב. למרות שהיו קשיים בדרך, היתה תמיכה אדירה של גדי חייט, ראש המגמה ושאר המרצים שנתנו יחס אישי ואדיב לכל סטודנט. אין לי ספק, שבחירתי ללמוד דווקא ברופין, הייתה בחירה מוצלחת מאוד!"

בואו תשמעו אותם...